/  /  /  / Zimowe promocje u dealerów grupy Fiat-Chrysler
Alfa Romeo

Alfa Romeo

Zmień
Alfa Romeo to włoska marka z ponad 100-letnią tradycją, słynąca z produkcji samochodów wyścigowych oraz sportowych. Pochodząca z Mediolanu firma wchodzi w skład koncernu Fiat, w którym pełni rolę producenta aut o sportowym zacięciu z segmentu premium.
Dowiedz się więcej o marce
 

Zimowe promocje u dealerów grupy Fiat-Chrysler

FAP|
null
© Jeep
null

Fiat Auto Poland zaprasza do autoryzowanych serwisów grupy Fiat-Chrysler na przygotowanie samochodu do zimy. W ramach programu "Bezpieczna droga do zimowego szaleństwa" w punktach ASO można sprawdzić stan pojazdu jeszcze przed nadejściem pierwszych mrozów.

Usługa kosztuje tylko 29 złotych i obejmuje:
- sprawdzenie oświetlenia
- kontrolę temperatury zamarzania płynu chłodniczego
- przesmarowanie uszczelek i wkładów zamków
- sprawdzenie sprawności i zabezpieczenie zacisków akumulatora

Dodatkowo, kierowcy mogą skorzystać z atrakcyjnej zimowej oferty, w ramach której otrzymają 15% rabatu na pełna gamę akcesoriów i gadżetów oraz prezenty do wybranych produktów.

Dla przykładu, przy zakupie urządzenia alarmowego lub czujnika parkowania dostaniemy lampkę warsztatową, a przy nabyciu czterech litrów oleju Selenia będzie to litr koncentratu płynu do spryskiwaczy Tutela Professional SC35 gratis.

Zakup radia Kenwood lub nawigacji Garmin, przydatnych podczas zimowych wyjazdów, jest premiowany ciepłą czapką, box dachowy - pokrowcem, a do bagażnika bazowego do aut marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep lub Lancia firmy Taurus otrzymamy wygodny szczotko-skrobak.

Program obejmuje samochody wszystkich marek grupy Fiat-Chrysler i jest ważny do 31 stycznia przyszłego roku.

Równocześnie z akcją "Bezpieczna droga do zimowego szaleństwa" w salonach i serwisach dealerów FAP jest prowadzona promocja pod hasłem "Wymarzone zimowe podróże", zawierająca ciekawe akcesoria i przydatne gadżety teraz dostępne z upustem 15%. W starannie wybranej ofercie znalazły się produkty przeznaczone do samochodów marek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Jeep, Chrysler oraz Dodge, wśród których warto wymienić praktyczne gumowe dywaniki i nakładki podłogowe, fartuchy przeciwbłotne oraz zestawy żarówek.

Nie zabrakło także niezbędnych podczas zimowych ferii bagażników uniwersalnych z uchwytami na 3 pary nart lub dwie deski snowboardowe czy nawigacji GPS. Z kolei w promocyjnej ofercie akcesoriów znajdziemy m.in. kurtkę z kapturem Jeep, parasol automatyczny Alfa Romeo i torbę podróżną sygnowaną logo marek grupy Fiat-Chrysler, a także kilka ciekawych pomysłów na upominki w postaci eleganckiego zestawu akcesoriów do wina Jeep czy portfela skórzanego tej samej marki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama