/  /  /  / Polska: Alfa Romeo 159 SW do serwisu
Alfa Romeo

Alfa Romeo

Zmień
Alfa Romeo to włoska marka z ponad 100-letnią tradycją, słynąca z produkcji samochodów wyścigowych oraz sportowych. Pochodząca z Mediolanu firma wchodzi w skład koncernu Fiat, w którym pełni rolę producenta aut o sportowym zacięciu z segmentu premium.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Alfa Romeo 159 SW do serwisu

UOKIK|

Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland, niektóre samochody Alfa Romeo 159 SW mogą być wyposażone w wadliwe relingi dachowe. Chodzi o 10 egzemplarzy.

W przypadku zamontowania na relingach wzdłużnych dodatkowych relingów poprzecznych, nie dostarczonych oryginalnie przez Alfa Romeo, może dojść do niedopasowania mocowania, w wyniku czego mogą powstać wibracje rezonansowe. W ich wyniku może nastąpić pęknięcie podpory relingów wzdłużnych, co może spowodować niekontrolowane przemieszczanie się przewożonego ładunku i stworzyć zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.

Wada może wystąpić w pojazdach o numerach nadwozi w zakresach od 7001091 do 7058612, wyprodukowanych od lutego 2006 r. do czerwca 2006.

Fiat Auto Poland powiadomi listownie właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi, w celu wymiany wzdłużnych relingów dachowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama