/  /  /  / Fiat Auto Poland i giełda samochodów w internecie
Alfa Romeo

Alfa Romeo

Zmień
Alfa Romeo to włoska marka z ponad 100-letnią tradycją, słynąca z produkcji samochodów wyścigowych oraz sportowych. Pochodząca z Mediolanu firma wchodzi w skład koncernu Fiat, w którym pełni rolę producenta aut o sportowym zacięciu z segmentu premium.
Dowiedz się więcej o marce
 

Fiat Auto Poland i giełda samochodów w internecie

FAP|
null
© FAP
null

Fiat Auto Poland wprowadza narzędzie, jakim jest internetowa platforma wyprzedażowa nowych samochodów osobowych z grupy Fiat-Chrysler. Klienci mogą z niej skorzystać, wchodząc na specjalne strony internetowe.

Dla poszczególnych marek koncernu przygotowano następujące strony internetowe:
- www.stock.alfaromeo.pl
- www.stock.fiat.pl
- www.stock.abarth.pl
- www.stock.lancia.pl
- www.stock.jeep.pl

Na podanych stronach dealerzy marek grupy Fiat-Chrysler prezentują pełną ofertę wyprzedażową samochodów z rocznika 2013 i pojedynczych egzemplarzy z 2012. Wszystkie pojazdy są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Platforma jest łatwa w obsłudze, umożliwiając klientowi wyszukanie auta po marce, modelu, cenie i województwie. Każdą ofertę uzupełnia opis wersji i lista wyposażenia oraz autentyczne zdjęcia danego egzemplarza.

Dealerzy FAP kładą szczególny nacisk na to, aby fotografie przedstawiały konkretny pojazd z oferty, a nie model przykładowy. Na stronie znajdują się intuicyjne formularze kontaktowe ze sprzedawcą wybranego auta.

Narzędzie jest tak proste i wygodne, że wyszukanie przez klienta interesującej go oferty i zarezerwowanie jej dla siebie zajmie zaledwie kilka minut. Dodatkowo, korzystając z platformy, mamy gwarancję najniższych, wyprzedażowych cen pojazdów z aktualnego rocznika.

Przy każdej ofercie jest też podana propozycja finansowania zakupu, czyli wyliczenie kredytu z podaniem wysokości raty miesięcznej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama