/  /  /  / Wyprzedaż samochodów Abarth
Abarth

Abarth

Zmień
Abarth to jedna z dwóch marek, obok Alfy Romeo, wchodzących w skład grupy Fiat, które spełniają w jej strukturach funkcję sportową. Jedyną różnicą jest fakt, iż Abarth nie tworzy własnych modeli, a jedynie usportawia samochody produkowane pod szyldem Fiat.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wyprzedaż samochodów Abarth

FAP|
null
© Abarth
null

Wielka okazja dla miłośników sportowych aut marki Abarth! To ostatni moment, aby zakupić "skorpiona" w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W ofercie wyprzedażowej rocznika 2013 i 2012 zostało już tylko kilkanaście sztuk modeli Abarth 500 oraz Abarth Punto.

Na swoich właścicieli czekają ostatnie nowe samochody marki Abarth, które teraz można nabyć w wyjątkowo korzystnych cenach. Pełna oferta aut z polskich salonów znajduje się na stronie stock.abarth.pl.

Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis pojazdu wraz z podaniem jednostki napędowej i listy wyposażenia oraz cenę z wyliczeniem raty miesięcznej w opcji finansowania zakupu. Do każdej oferty są dołączone autentyczne zdjęcia danego modelu, które ułatwiają klientom dokonanie ostatecznego wyboru.

Łatwy kontakt ze sprzedawcą zapewniają intuicyjne formularze. Wszystkie modele prezentowane na stronie są objęte gwarancją fabryczną i dostępne w najniższych na rynku cenach.

W jesiennej wyprzedaży rocznika 2013 znajdziemy np. Abartha 500 z przyciemnianymi szybami, na 16-calowych felgach ze stopów lekkich i z bogato wyposażonym wnętrzem w cenie zaczynającej się od 62 139 złotych. To o blisko 11 000 taniej od standardowej ceny, przy czym dodatkowo zakup można rozłożyć na raty miesięczne w wysokości 952 złotych.

Inny model w specjalnej ofercie wyprzedażowej to Abarth Punto z silnikim benzynowym 1.4 MultiAir 16v o mocy 165 KM i maksymalnym momencie obrotowym 250 Nm przy 2250 obr/min, z przełącznikiem trybu jazdy Normal-Sport. Na elektronicznej giełdzie samochodów nowych Abartha Punto można nabyć już za 68 699 złotych lub z ratą miesięczną wynoszącą 1052 złotych.

W tym wypadku cena wyprzedażowa jest o przeszło 12 000 złotych niższa od standardowej ceny omawianego modelu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama