/  / Polska: Nowy salon Toyoty w Komornikach koło Poznania

Polska: Nowy salon Toyoty w Komornikach koło Poznania

Spółka|
null
© Toyota Bońkowscy
nullnullnullnullnull

8 listopada swoje podwoje dla klientów otworzył nowy salon Toyota Bońkowscy w Komornikach koło Poznania.

To kolejna inwestycja Dominiki i Dariusza Bońkowskich. Właściciele nowego obiektu z branżą samochodową są związani od początku lat 90-tych. Doświadczenia zbierali w markach Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych Iveco. W 2003 roku uruchomili autoryzowaną stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Cztery lata później postanowili zaznaczyć swoją obecność również w klasie premium i tak powstało pierwsze dealerstwo marki BMW w Szczecinie. Obecny szczeciński salon BMW zostanie zastąpiony pod koniec listopada przez nowoczesny obiekt, z ofertą rozszerzoną o motocykle BMW i markę MINI.

Marka Bońkowscy to nie tylko motoryzacja, ale również branża turystyczna. Dominika i Dariusz Bońkowscy są współwłaścicielami firmy Campery.pl, która zajmuje się wynajmem i sprzedażą kamperów oraz przyczep kempingowych.

Salon Toyota Bońkowscy w Komornikach koło Poznania to nowoczesny obiekt zgodny z najnowszymi standardami marki, posiadający przestronny salon sprzedaży samochodów nowych i używanych z programu Pewne Auto. Podobnie jak w salonie w Poznaniu przy ul. Polskiej, będzie możliwość wyceny i odsprzedania dotychczas posiadanego pojazdu. Nowa stacja dealerska posiada nowoczesny, autoryzowany serwis z 12 stanowiskami naprawczymi, który będzie świadczyć pełen zakres usług mechanicznych i blacharsko-lakierniczych. O kompleksową obsługę klienta zadbają dostępni na miejscu specjaliści, doradzający nie tylko w kwestii doboru samochodu, ale także kredytu, leasingu i ubezpieczenia.

Nowy obiekt zlokalizowany jest w Komornikach koło Poznania, przy ul. Platynowej 2. Położenie przy węźle autostradowym, dogodny dojazd do salonu i wygodny parking to niewątpliwe zalety nowego obiektu.

Salon Toyota Bońkowscy przy ul. Polskiej 112 w Poznaniu będzie funkcjonować tak jak dotychczas, oferując ten sam zakres usług.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane